Nevrigül Alan 46 gündür kayıp, ailesi Müge Anlı’ya çıktı… Genç kadının sevgilisinden flaş sözler:Üstüme gelmeyin, ben azılıyım

1,5 ay önce sırra kadem bastı! Sevgilisinden flaş sözler: Üstüme gelmeyin, ben azılıyım

Eşine şiddet uyguladığı ve onu ortadan kaldırdığına yönelik iddiaları reddeden eş Remzi Alan, eşinin kaybında bir dahli olmadığını söyledi, stüdyoda karısının ailesi ile yüzleşti. Kayıp kadının sevgilisi olduğu iddia edilen Doğan Aydın ise soruları yanıtsız bıraktı ve ekibe söylediği sözle şaşırttı.

EN SON SEVGİLİSİ OLDUĞU İDDİA EDİLEN DOĞAN AYDIN’LA KONUŞMUŞ

Kaçarak evlendiği eşi Remzi Alan’la evliliğinde son bir yıldır problemler olan Nevrigül Alan, 5-6 ay önce bir çocuğunu yanına alarak baba evine döndü. Genç kadın, bu sürede iddiaya göre evli ve iki çocuk sahibi Doğan Aydın’la ilişki yaşamaya başladı. Genç kadının, sevgilisi olduğu iddia edilen Doğan Aydın’la beraber çektirdiği fotoğrafını da kaybolmadan bir süre önce eşi Remzi Alan’a gönderdiği öne sürüldü.

Kaybolduğu gün eşi Remzi Alan’la telefon konuşmasının ardından sevgilisi olduğu iddia edilen Doğan Aydın’ı arayan Nevrigül Alan, iddiaya göre sevgilisine “Çocuklarıma göz kulak olabilir misin? Sadece sana güvenirim” dedi ve bir daha genç kadından haber alınamadı.

“ÜZERİME GELMEYİN, AZILI BİR İNSANIM”

Nevrigül Alan’ın bu konuşma sonrası intihar edeceğini düşünüp gidebileceği yerlerde arama yaptığını söyleyen Doğan Aydın, bu konuşmayı genç kadının ailesine ve emniyet yetkililerine haber vermediği için tepki çekti.

Doğan Aydın, Müge Anlı ve ekibinin sorularını cevapsız bırakıp “Benim üzerime gelmeyin, ben azılı bir insanım” diyerek şaşırttı.

Dikkatleri çeken bir diğer açıklama ise Doğan Aydın’ın canlı yayına bağlanan kuzeni Hüseyin Doğan’dan geldi.

Kuzeninin davranışlarının normal olmadığını söyleyen Hüseyin Aydın, “Kuzenim Doğan’ın, kayıp Nevrigül’ün en son konuştuğu kişi olarak bu olayı açıklığa kavuşturmasını isterdim. Bu kadar agresif davranmasının bir anlamı yok. Nevrigül’ün, kuzenim Doğan’la çektirdiği fotoğrafı eşi Remzi’ye göndermesi cinayet sebebi. Ya Remzi Doğan’ı ya da Doğan Remzi’yi öldürebilir” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir