Halil Umut Meler’in sağlık durumu hakkında açıklama: Sol göz çevresinde kanama ve çatlak var

Başhekim Mehmet Yörübulut, MKE Ankaragücü Başkanı Faruk Koca tarafından yumruklu ve tekmeli saldırıya uğrayan Halil Umut Meler‘in sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı.

Ankara’da özel bir hastanenin başhekimi olan Doktor Yörübulut, MKE Ankaragücü Başkanı Faruk Koca tarafından saldırıya uğrayan Meler’in durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

“Kafa travması olduğu için sabaha kadar takip edeceğiz”

Yörübulut, şunları söyledi:

“Hastanemize biraz önce hastamız acil servise başvurdu. Orhan Hocamızla beraber diğer doktor arkadaşlar ilk muayeneler, tomografi ve ileri tetkikler, özellikle kafa travması olması nedeniyle beyinden mide bölgesine kadar tarandı. Şu an için hayati tehlike yok. Sol göz çevresinde kanaması var. Orada küçük bir çatlak var.

Önemli bir hayati tehlike gözükmüyor. Kafa travması olması sebebiyle hocamızı sabaha kadar takip edeceğiz. Sabah gerekli tetkiklerin ardından göndereceğiz. Halil Umut Meler ile konuştuk. Hasta mahremiyetine girdiği için aktaramayacağım” ifadelerini kullandı.

Ne olmuştu?

Ankaragücü Başkanı Faruk Koca, Ankaragücü-Rizespor maçının bitiş düdüğüyle sahaya girerek orta sahadaki hakem Halil Umut Meler’e yumruk atarak yere düşürdü. Meler’i yerde de tekmeleyen Koca ve 3 kişi hakkında soruşturma başlatıldı.

TIKLAYIN – Halil Umut Meler, hakemliği bırakacak iddiası!

TIKLAYIN – Hakem Halil Umut Meler’e saldıran üç kişi gözaltına alındı: Soruşturma devam ediyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir