Burçlara Haftalık Genel Bakış: 27 Mart-2 Nisan 2023

Gökyüzünün bu hafta bizlere MESAJI: 

Uyanmış Bir Ruhu UYUTAMAZSIN ?♾️ AstrodehA

Oldukça sakin bir astrolojik hafta, ancak gökyüzünde ilginç yönler var. Salı günü, şubat sona ererken, Merkür, Jüpiter’i, bakış açınıza bağlı olarak, saf dehanın ateşli bir görüntüsünde birleştirir ruhlarınızı. 

Perşembe günü, Mars Satürn’ü üçgen açı yaparak biraz sıkı çalışmamız için bize güç verirken, Venüs Uranüs’ü bir araya getirerek muhtemelen aşk, para veya her ikisinde de büyük sürprizler getiriyor. Hafta sonu çoğunlukla sıcak, yaratıcı, şov dünyası Aslan Ay.

Koç burcu

Salı günü Merkür ve Jüpiter gerçekten çok büyük fikirler yaratmak için Koç burcunda güçlerini birleştirirken, Bu ay sizin için ilham verici bir notla sona eriyor. Bununla koş ve zamanın ilerisinde olmaktan korkma.

Perşembe günü yöneticiniz Mars, Satürn’le yapıcı bir bağlantı içinde güçlü bir enerji oluşturacak, ancak Venüs Uranüs kavuşumu parasal konularda sorunlara neden olabilir. Mali işlemlerinizi dikkatlice kontrol edin ve hiçbir şeyi şansa bırakmayın.

Hafta sonu eğlence, kahkaha ve aşk için pek çok fırsat getiriyor. Yapabiliyorsanız dışarı çıkın ve sporun veya doğanın tadını çıkarın; temiz hava yaşam sevginizi canlandıracak.

Boğa burcu

Merkür ve Jüpiter, doğum haritanızın en psişik bölgesinde güçlerini birleştirirken, Mart ayı sizin için çok ruhani bir notla kapanıyor. Bunu garip paranormal olaylar, rahatsız edici rüyalar veya garip tesadüfler olarak deneyimleyebilirsiniz, ancak aslında Evren sizden ilahi armağanlarınıza daha fazla dikkat etmenizi istiyor.

Perşembe günü yönetici gezegeniniz Venüs, Boğa burcundaki öngörülemeyen Uranüs ile kavuşuyor. Bu etki, aşkta veya parada sürprizler veya şoklar getirme eğilimindedir. Hayatınızın bu iki alanında da, olanlara aşırı tepki vermemeye çalışın. Önce enerjinin sakinleşmesine izin verin.

Hafta sonu, özellikle Cumartesi günü, aile hayatınızı kutsayan güzel bir ay etkisi ile biraz sakin bir dinlenme getirmelidir.

İkizler burcu

Salı günü yönetici gezegeniniz Merkür, arkadaşlık bölgenizde Jüpiter ile kavuştuğunda büyük beyinler aynı şeyi düşünür. Başkalarıyla beyin fırtınası yapın ve fikirlerinizi paylaşın. Ekip çalışması içinde bulunabilecek deha külçeleri vardır. Perşembe günü, Mars ve Satürn arasında yapıcı bir bağlantı, geliriniz ve/veya mesleki durumunuz için çok yardımcı olacak ve işte iyi haberler kesinlikle mümkün. Bununla birlikte, geçmişinizle ilgili öngörülemeyen duygular duygusal bir Venüs – Uranüs bağlantısında su yüzüne çıkabilir. Hafta sonunuzu gecikmiş görevleri yerine getirerek ve arkadaşlarınızla sohbet ederek geçirin.

Yengeç burcu

Salı günü Merkür ve Jüpiter büyük bir sıçrama yapmak için güçlerini birleştirdiğinde, kariyerinizde bir dahice an yakalayabilirsiniz. Yeteneklerinizi sergileme fırsatınız varsa, onu iki elinizle yakalayın çünkü bir etki yaratacaksınız. Mart ayı başlarken, Yengeç burcundaki Mars Satürn’ü üçgen açı yaparak sınırlarınızı genişletiyor ve size daha önce kaçındığınız bir şeyi üstlenme cesareti veriyor. Ancak Venüs, öngörülemeyen Uranüs ile karıştığı için sosyal hayatınızdaki olaylar sizi şaşırtabilir. Hafta sonu boyunca, yararlı bir ay etkisi para durumunuza bolca ışık tutar. Cumartesi, kendini göstermek veya yeni gelir kaynakları yaratmak için özellikle iyi bir gündür.

Aslan burcu

Mart sona ererken zihninizi esnetin. Salı günü, Merkür ve Jüpiter arasındaki olumlu bir bağlantı, öğrenmeyi ve keşfetmeyi teşvik eder, bu nedenle fiziksel olmasa bile entelektüel bir yolculuğa çıkın. Perşembe günü, Venüs ve Uranüs, haritanızın en tepesinde bir araya gelerek çalışma veya kamusal yaşamınızda bir sürpriz veya bir şok vadediyor. Umarız bu sizi gülümseten bir şey olur, ancak hoş olmayan bir sürprizse, soğukkanlılığınızı koruyun. Aşırı tepki vermeyin. Haftanın sonundaki Aslan Ayı, özellikle Cumartesi günü daha güçlü ve kendinizden daha emin hissetmenize yardımcı olacak, bu nedenle büyük kararları o zamana kadar almayın. Aşk hayatınızda ise keskin ve düşüncesizce söylemlerde bulunmayın pişmanlıklar yaşamamak için.

Başak burcu

Düşündüğünüzden çok daha yeteneklisiniz ve bunun bir kanıtı, Salı günü yöneticiniz Merkür ile cömert Jüpiter arasında bir bağlantıyla birlikte Şubat ayı geride kalırken geliyor. Mars, dostluğu ve sevgiyi bir şekilde bir araya getiren yararlı, olumlu bir havayla Satürn’le bağlantı kurduğu için Perşembe de çok yapıcı bir gün olacak gibi görünüyor . Nitekim Venüs ve Uranüs’ün aynı gün güçlerini birleştirmesiyle aşkta yepyeni bir ufuk kapılarını aralayabilir. Haftayı sakin bir şekilde bitirmeyi hedefleyin, çünkü Ay doğum haritanızın en gizli, ruhsal bölgesinden parlayacak. Özellikle Cumartesi günü, hayatın her alanında az çoktur.

Terazi burcu

Bu hafta başında partnerinizle hayallerinizi ve ideallerinizi paylaşın. Merkür, Jüpiter’i karşıt burcunuzda birleştirir, bu nedenle diğer yarınız, hedeflerinize ilham verici bir katkı sağlayabilir. Haftanın ortası, işte ciddi ilerleme kaydetmek için ideal bir zamandır. Mars ve Satürn, özellikle Perşembe günü, tamamen irade gücüyle ilerlemenizi görebilecek faydalı titreşimler sağlar. Ayrıca Perşembe günü, yönetici gezegeniniz Venüs sürpriz gezegen Uranüs ile birlik oluyor, bu yüzden bekleyin! Özellikle ayın etkisinin arkadaşlık ve eğlenceye odaklandığı Cumartesi günü sosyal bir hafta sonu.

Akrep burcu

Merkür, günlük sorumluluklar bölgenizde Jüpiter ile takım oluştururken, bu haftanın başlarında zamandan tasarruf etmenin veya gününüzü organize etmenin yeni yolları sunuluyor. Bu son derece yenilikçi bir etkidir, bu nedenle hayatınızı kolaylaştıracak uygulamalar veya yeni teknolojiler arayın. Perşembe, Venüs karşıt burcunuzda Uranüs ile kavuştuğunda aşk hayatınızda maviden potansiyel bir şimşek getiriyor. Bu, aynı zamanda, Mars ve Satürn arasındaki sağlıklı bağlantının teşvik ettiği, adrenalin sporları veya açık hava maceraları için harika bir gün olacaktır. Bununla birlikte, hafta sonu boyunca, özellikle Ay’ın gösterdiği Cumartesi günü, düşünceleriniz kesinlikle iş üzerindedir.

Yay burcu

Özellikle Salı günü Merkür ile yöneticiniz Jüpiter arasındaki kavuşumla desteklenen, haftanın başlarında size en çok neşe getiren şeylerden daha fazlasını yapın. Bu, sınırları zorlama ve günlük karışımınıza daha fazla ‘kendime zaman’ ayırma şansınız. Haftanın ortasında iyileştirici bir hava var ve Perşembe günü Mars ve Satürn, özellikle bir aile kavgası veya tartışmasında affetmeyi kolaylaştırmak için komplo kuruyor. Ancak aynı gün, nazik Venüs öngörülemeyen Uranüs tarafından kızdırıldığı için işte ve iş arkadaşları arasında sinirler yükselebilir. Hafta sonunu olabildiğince dışarı çıkmak ve gezmek için kullanın. Her zaman temiz havada gelişirsiniz ve özellikle Cumartesi günü ay enerjisi çok doğa odaklı.

Oğlak burcu

Ailen genişlemek üzere mi? Salı günü Merkür jüpiter buluşması, haritanızın alt kısmında, kök bölgenizde gerçekleşir ve doğumlar, evlat edinmeler, evcil hayvanlar, ev taşımaları veya başka herhangi bir aile genişlemesi ile ilgili mutlu haberler getirebilir. Hafta ortasında da güzel haberler var. Perşembe günü yöneticiniz Satürn, en yakın ilişkinizdeki kararlılığı ve iletişimi geliştirmek için Mars’la güç birliği yaparken, aynı gün Venüs ve Uranüs aşk hayatınızda sürprizler ve heyecan yaratmak için iş birliği yapıyor.  Daha sessiz bir hafta sonu sizi bekliyor, ancak bu, özellikle ay enerjisinin yapıcı ve ilham verici olduğu Cumartesi günü, biraz içsel çalışmaya ve kişisel gelişime odaklanmak için iyi bir zaman olabilir.

Kova burcu

Salı günü Merkür ve Jüpiter’in hayatınıza yeni fikirler ve yenilikler getirmesiyle haftaya formda başlıyorsunuz. Bu, alanınızdaki en son gelişmelerden haberdar olmak için harika bir an. Mars ve Satürn de, özellikle finans hakkında iyi haberler ve iş arkadaşlarınızla gelişmiş bir çalışma ilişkisi getirdikleri Perşembe günü sizin adınıza çalışıyorlar. Venüs, haritanızın alt kısmında Uranüs ile kavuşum yaptığı için, Perşembe günü aile hayatınızda da bazı sürprizlere dikkat edin. Hafta sonuna girerken, özellikle Cumartesi günü etrafınızda çok fazla romantik ay enerjisi var büyük bir romantik jest yapmak için çok güzel bir gün!

Balık burcu

Salı günü Merkür Jüpiter ile karıştığında, bolluğun tezahürü için mükemmel bir fırsata sahip olursunuz. Doğum haritanızın para bölgesindeki bu kavuşum önemli olabilir, bu yüzden kaçırmayın!

Muhtemelen haftanın ortasında da, özellikle Perşembe günü Mars, Satürn’ü üçgen açı yaptığında ve yaratıcılığınızı ve özgün benliğiniz olma yeteneğinizi açtığında, kendinizi daha güvenli ve kendinizi daha iyi ifade edebilecek hissedeceksiniz. Venüs, aynı gün sürpriz gezegen Uranüs ile kavuşuyor, bu da sizin açınızdan bazı fevri konuşmalara yol açabilir – ama neden olmasın?

Hafta sonu, özellikle de Cumartesi, günlük rutin işlerinizi halletmek ve belki de yapabileceğiniz işlerde ilerlemek için iyi bir zamandır. Şimdi ne kadar çok şey yapabilirsen, gelecek hafta o kadar özgür olacaksın.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Instagram 

YouTube

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir